sobota, 10 grudnia 2011

Lakierowe Szaleństwo, czyli 15 nowych lakierów!!!!Dzisiaj pokaże Wam moje prezenty Mikołajkowe, czyli dwa zestawy miniaturek z OPI i jeden lakier z Essie. Pierwszy zestaw to cztery miniaturki z kolekcji Muppetowej, drugi składa się z 10 najlepiej sprzedających się lakierów OPI. Ostatni nabytek to lakier Essie z ostatniej kolekcji Carry On. Jego swatche oraz recenzja pojawiły się już na moich blogu (tutaj).


W zestawie z Muppettes znalazły się następujące lakiery:  Wocka Wocka!, Excuse Moi!, Designer… de Better! oraz Warm & Fozzie. Zestaw ten jest idealny na okres świat i karnawału. Zawiera trzy metaliczne lakiery oraz jeden brokatowy. Testowałam już dwa, w tym brokatowy Excuse Moi i jestem zachwycona jakością tych lakierów. Trzymają się bardzo ładnie na paznokciach oraz kryją w idealnie w dwóch warstwach.


Zestaw The Best Of The Best składa się z dwóch części. Pierwsza z nich zawiera: Alpine Snow, Bubble Bath, Tickle My France-y, Strawberry Margarita oraz Cajun Shrimp.


W drugiej znajdziemy: Big Apple Red, I’m not Really a Waitress, You Don’t Know Jacques!, Russian Navy oraz Lincoln Park After Dark.

Jestem zachwycona wszystkimi lakierami z kolekcji Best of The Best, większość z nich chciałam już od dawna spróbować. Jeżeli marzy się Wam przetestowanie wielu kolorów OPI za dużo mniejszą cenę, polecam serdecznie ten zestaw.


A na deser Essie Lady Like, cudo! Jestem zakochana w tym lakierze. W buteleczce wygląda niepozornie, ale na paznokciach wygląda bardzo interesujący. Dla mnie idealny!


Jeżeli chciałybyście, zobaczyć swatche któregoś lakieru w pierwszej kolejności, piszcie w komentarzach :)

12 komentarzy

 1. o jaaaaaaaaaaa! boskie chcę zobaczyć Excuse Moi! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym chciała zobaczyć ten różowy obok białego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wooow, zazdroszczę :D Ja chciałabym zobaczyć Warm&Fozzie

  OdpowiedzUsuń
 4. @Obsession: postaram się w przyszłym tygodniu zamieścić NOTD z Excuse Moi! w roli głównej :)

  @raquel-annabelle: właśnie pomalowałam paznokcie Warm&Fozzie, śliczność! Za 2 dni powinien pojawić się post :)

  OdpowiedzUsuń
 5. skąd ten cudny zestaw the best od OPI?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja poproszę Duże Czerwone Jabłuszko :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze!

TOP