piątek, 17 czerwca 2016

Wygraj zestaw kosmetyków BioOleo Cosmetics!!!!

Kochani, niesamowita gradka dla miłośników naturalnych kosmetyków! Wraz z marką BioOleo Cosmetics mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym czekają na Was dwa zestawy świetnych nagród. W pierwszym z nich znajdziecie Olejek Arganowy oraz Macadamia Roll-on, w drugim Olejek Macadamia oraz Argan Roll-on. Aby wziąć udział w konkursie musicie polubić funpage bloga My Strawberry Fields oraz marki BioOleo Cosmetics oraz odpowiedzieć na Facebooku pod tym postem na pytanie: Z jakim zapachem kojarzą Ci się wakacje?


Zgłoszenia przyjmujemy na FACEBOOK'u do 26 czerwca, a wyniki zostaną opublikowane w ciągu 3 dni od zakończenia na funpage’u bloga. Zapraszamy!!! Regulamin konkursu:

1.     Organizatorem konkursu jest blog My strawberry fields, a fundatorem nagród firma BioOleo Cosmetics.
2.     Konkurs trwa od 17.06.2016 do 26.06.2016 do godziny 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone w na funpage’u bloga w ciągu 3 dni.
3.     Aby wziąć udział w konkursie należy polubić funpage bloga My Strawberry Fiedls oraz firmy BioOleo, a następnie odpowiedzieć w komentarzu pod zdjęciem na pytanie: Z jakim zapachem kojarzą Ci się wakacje?
4.     Nagrodami w konkursie są dwa zestawy kosmetyków marki BioOleo. W skład pierwszego wchodzi Macadamia Roll-On oraz olej Argan pipeta 30 ml, drugi składa się z Argan Roll-On oraz olejku Macadamia 10ml.
5.     Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane 2 najciekawsze odpowiedzi.
6.     Nagrody są wysyłane tylko na terenie Polski.
7.     Nagrody zostaną wysłane przez fundatora po otrzymaniu adresów Zwycięzców.
8.     Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych.
9.     Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 

9 komentarzy

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze!

TOP