czwartek, 17 maja 2012

NOTD: Essence Cotton Candy + mini rozdanie


Proszę Państwa oto…  jednowarstwowiec, czyli to co misie lubią najbardziej! Lakier ten pochodzi z limitowanki Circus. Opakowanie składa się z dwóch osobnych buteleczek. W pierwszej znajduje się piękny róż z delikatnymi fioletowymi tonami, a w drugiej fuksjowo- różowe drobinki zatopione w różowej pół-kryjącej bazie. Cudo! Każda z części zawiera 4 ml lakieru.


Tak jak pisałam, lakier kryje przy jednej warstwie, co jest jego niezwykłą zaletą, gdy chcemy szybko pomalować paznokcie przed wyjściem na imprezę lub gdy nie chce nam się zbyt dużo czasu marnować na staranne nakładanie kilku warstw.  Zaletą lakieru jest także dość krótki czas schnięcia. Do głównych wad muszę zaliczyć jego nietrwałość, bardzo szybko ścierają się końcówki, a  już po jednym  lub dwóch dniach noszenia pojawiają się pierwsze odpryski. Niezależnie od wad lakier podbił moje serce i w ciągu miesiąca zużyłam prawie połowę buteleczki.


Lakier kosztował około 13zł i można go znaleźć w drogeriach Natura.


A teraz coś miłego dla Was, czyli mini rozdanie. Do wygrania jest nowa, nietykana buteleczka tego lakieru. Zasady są tylko dwie:

1.      Musicie wyrazić chęć wygrania lakieru w komentarzach

2.      Być moim obserwatorem

Zwycięzca zostanie wybrany losowo. Na zgłoszenia czekam do niedzieli 27 maja (23:59).

I to tyle :D

Miłego dnia,

A.

13 komentarzy

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze!

TOP